Sala na studniówkę Warszawa

Klasa maturalna to dla każdego ucznia spore wyzwanie, które wiąże się z dużym stresem i przygotowaniami, o których może on na chwilę zapomnieć podczas studniówki. To zazwyczaj pierwszy bal w życiu każdego młodego człowieka, na który czeka on z utęsknieniem i zachowuje w pamięci na zawsze. Dlatego też bardzo ważne jest, żeby taki bal został dobrze zorganizowany.

Restauracja Spichlerz chętnie pomoże w organizacji Studniówki. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie możemy doradzić jakie dekoracje będą najlepsze oraz jakie menu wybrać, aby smakowało uczniom. Dysponujemy dużą, wysoką na 12 metrów i przestronną salą, która pomieści nawet 200 osób, dlatego doskonale sprawdzi się na bal maturalny. Duży parkiet pozwoli uczniom w komfortowych warunkach zatańczyć poloneza. Natomiast eleganckie wnętrze Spichlerza będzie idealnym tłem do wykonania pamiątkowych fotografii.

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka, dlatego powinno odbyć się w eleganckim miejscu, które jeszcze bardziej podkreśli podniosłość tej chwili. Spichlerz charakteryzują piękne wnętrza w stylu rustykalno–industralnym, a także profesjonalna obsługa, na wysokim poziomie. Wszystkie te elementy sprawiają, że uczniowie będą mogli poczuć się na balu maturalnym wyjątkowo. Nie należy zapominać, że każda udana studniówka wymaga dobrego zespołu lub DJ-a, który zapewni zabawę do białego rana. Chętnie polecimy sprawdzone osoby, które nie raz grały już na tego typu imprezach.

Studniówka w Spichlerzu: Warszawa Piaseczno i okolice

Sala Spichlerz posiada również prawie 200 metrowe patio, z kominkiem, które pozwoli Gościom zaczerpnąć świeżego powietrza podczas całonocnej imprezy. Natomiast dzięki temu, że z każdej strony otaczają ją tereny zielone bal maturalny może odbyć się z dala od hałasu i dźwięków ulicy. Ogromną zaletą naszej Sali jest również doskonałe położenie, Julianów znajduje się zaledwie w odległości 20 kilometrów od Warszawy, dlatego uczniowie nie będą mieli problemu z dojazdem we wskazane miejsce.

Organizacja studniówki to nie lada wyzwanie zarówno dla szkoły rodziców, jak i uczniów. Bal przedmaturalny ma się raz w życiu, dlatego tak ważne jest, aby został dobrze zapamiętany przez uczniów i żeby mogli go miło wspominać jeszcze wiele lat później.

Studiniówka w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.