Ślub plenerowy - Warszawa. Kompleksowe wsparcie w organizacji ślubów plenerowych

Wesele plenerowe to marzenie wielu młodych par. Otoczenie naturalnej zieleni, zapach wiatru i odgłosy przyrody - to najlepsze dopełnienie weselnej scenografii i gwarancja pięknych zdjęć. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy możliwość zorganizowania w naszych progach zaślubin plenerowych, w naszym pięknym ogrodzie, na pięknej zielonej trawie.

Dajemy gwarancję, że uroczystość przebiegnie w sposób planowy, w niezwykłej atmosferze, wzbudzającej najlepsze emocje i wspomnienia u wszystkich uczestników wesela. Od wielu lat organizujemy śluby plenerowe, a naszą ofertę kierujemy do odbiorców z Warszawy i okolic, a także innych regionów. Świetna lokalizacja naszej restauracji ułatwia dotarcie gości przyjeżdżających z całej Polski.

Najlepsze śluby plenerowe w Warszawie. Nasza oferta

Organizowane w naszych progach śluby plenerowe to niezapomniane wydarzenia. Pomagamy w ich przygotowaniu także od strony aranżacyjnej i estetycznej. Doradzamy w wyborze firmy dekoratorskiej która pomoże w wyborze tematycznych dekoracji i wystroju naszego miejsca plenerowego, - tworząc harmonijnie skomponowaną całość. Z łatwością zorganizujemy wesele w stylu rustykalnym, boho, ekskluzywnym lub tradycyjnym, dbając o wszelkie sprawy techniczne i istotne detale. Zorganizowany z naszą pomocą ślub plenerowy w naszym ogrodzie daje gwarancje pięknych zdjęć i niezapomnianych chwil.

Śluby plenerowe. Wesele w plenerze dla naszych Gości

Jeśli pragniesz zorganizować ślub w plenerze i nie martwić się o jego pomyślną realizację - warto powierzyć to zadanie właśnie nam. Od wielu lat obsługujemy gości z Warszawy i innych regionów całego kraju, pomagając im w przeprowadzeniu całego wydarzenia od A do Z. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy, konkurencyjne stawki oraz dużą dostępność terminów.

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych już teraz. Każde zlecenie analizujemy indywidualnie, tworząc spersonalizowaną ofertę. Gwarantujemy, że śluby plenerowe w naszych progach staną się źródłem niezapomnianych wspomnień, które pozostaną z Państwem młodym i ich gośćmi na zawsze.

Przyjęcie weselne w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.