Sala urodzinowa w Warszawie

Jeśli szukasz miejsca, w którym chcesz wyprawić eleganckie urodziny, to serdecznie zapraszamy Cię do naszej restauracji! Spichlerz położony jest w cichej i spokojnej okolicy z dala od hałasu miasta, a jednocześnie zaledwie około 20 km od Warszawy. Decydując się na organizację przyjęcia w naszej restauracji, nie musisz się o nic martwić, ponieważ do dyspozycji klientów jest:

1. Duża sala: bez względu na to jak liczne przyjęcie planujesz, Spichlerz pomieści nawet 200 Gości, oczywiście wyprawienie mniejszej uroczystości również nie stanowi problemu. Co więcej, na sali znajduje się również 100 metrowa Antresola, która będzie idealnym miejscem do serwowania pysznych drinków Gościom przez profesjonalnych barmanów.

2. Piękna okolica: Spichlerz otaczają niezwykle malownicze tereny zielone, które sprawiają, że Goście mogą delektować się naturą. Spichlerz posiada także prawie 200 metrowe patio, wyposażone w kominek, które stanowi idealne miejsce na chwilę wytchnienia podczas imprezy

3. Pyszna kuchnia: jeśli nie lubisz spędzać wielu godzin w kuchni, to świetnie się składa, ponieważ organizując urodziny w Spichlerzu jedzenie przygotuje dla Ciebie nasz szef kuchni. W naszym menu znajdziesz same wykwintne dania, które na pewno zachwycą Twoich Gości.

4. Atrakcje: doskonale wiemy, że na urodzinach musi być odpowiednio dopasowana do charakteru imprezy muzyka, w związku z tym chętnie pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiedniego DJ-a. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży znamy wiele osób, które sprawią, że Goście będą bawili się do białego rana.

Sala urodzinowa - Piaseczno Warszawa i okolicy

Urodziny w Spichlerzu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się bawić, a jednocześnie nie martwić w tym czasie innymi sprawami. Zatrudniona w naszej restauracji profesjonalna obsługa będzie serwować wszystkie potrawy na czas, a jednocześnie zrobi dobre wrażenie na Gościach. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Organizując urodziny w restauracji nie tracisz czasu na robienie zakupów, przygotowywanie jedzenia czy dekoracji. Dzięki czemu Twoim jedynym obowiązkiem pozostaje lista gości, rozesłanie zaproszeń i świetna zabawa w miłym towarzystwie.

 Urodziny w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.