Sala konferencyjna Warszawa

Porusza się na nich ważne kwestie biznesowe, ale również rozmawia o tym co aktualnie dzieje się w firmie lub co należy zmienić, aby ulepszyć jej funkcjonowanie. Konferencje są niezbędne i niosą dla przedsiębiorstw wiele korzyści, dlatego też nie powinno się oszczędzać na ich organizacji.

Sale konferencyjne Piaseczno i okolice: Dlaczego warto wybrać naszą restaurację?

Spichlerz dysponuje dużą i przestronną salą, na której pomieści się nawet 200 osób, dzięki czemu dobrze sprawdzi się jako miejsce na konferencję nawet dla bardzo dużych firm. Nasz lokal dysponuje profesjonalnym sprzętem, takim jak rzutniki, miejsce do wyświetlania prezentacji oraz flipchart i kolorowe markery, dzięki czemu prowadzący na bieżąco może na nim przedstawiać to o czym mówi.

Komfortowa sala pozwala na prowadzenie kursów, szkoleń, a także na poszerzanie wiedzy pracowników w miłej i przyjemnej atmosferze. Firmy korzystające z naszej oferty mają również możliwość zamówienia lunchu lub przekąsek dla pracowników. Doskonale sprawdzą się podczas krótkiej przerwy i pozytywnie wpłyną na samopoczucie słuchaczy.

Serdecznie zapraszamy firmy z całej Polski. Spichlerz znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, do której dojazd z Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. To doskonałe miejsce na organizację eleganckiej konferencji, zabranie pracowników do takiego miejsca sprawi, że poczują się oni docenieni, co z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość ich prac.

A po udanej konferencji lub szkoleniu…

Doskonale wiemy, że konferencje często łączy się z integracją, która następuje po zakończeniu wszystkich formalnych kwestii. Dlatego klientom wybierającym Spichlerz proponujemy również imprezę taneczną dla pracowników. Chętnie polecimy sprawdzonego DJ-a, który sprawi, że Goście będą się bawić do białego rana.

Zadbaj o swoich pracowników, pokaż im że ich doceniasz, a jednocześnie, że zależy Ci na ich nieustannym rozwoju, który pozytywnie wpływa na całą firmę. Konferencja to doskonały sposób, aby im to pokazać. Przekonaj się jak wyjątkowym miejscem jest Spichlerz i zobacz jak w prosty sposób można połączyć ze sobą edukację i rekreację. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu! Potrzebna Państwu sala konferencyjna? Konstancin, Piaseczno, Warszawa – te lokalizacje pozostają w naszym zasięgu umożliwiając organizację dowolnego eventu. Dostępna sala konferencyjna doskonale odpowiada potrzebom tradycyjnych konferencji, jak i szkoleń oraz spotkań warsztatowych.

Konferencja w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.