Sala konferencyjna Warszawa

Konferencje to spotkania o wyjątkowym statusie i przebiegu. Porusza się na nich ważne kwestie biznesowe, rozmawia o tym co aktualnie dzieje się w firmie lub co należy zmienić, aby ulepszyć jej funkcjonowanie. Konferencje są niezbędne, a ich organizowanie niesie z sobą wiele korzyści dla przedsiębiorstw jak i ich pracowników. Dlatego też nie należy na nich oszczędzać, lecz przeprowadzać je w najbardziej atrakcyjnych i sprzyjających warunkach.

Sale konferencyjne w Warszawie, Piasecznie i okolicy

Spichlerz dysponuje dużą i przestronną salą, na której pomieści się nawet 200 osób. Dzięki temu sprawdzi się doskonale w czasie organizowania konferencji nawet dla bardzo dużych firm. Nasz lokal dysponuje profesjonalnym sprzętem, który udostępniamy naszym Klientom, takim jak rzutniki, miejsce do wyświetlania prezentacji oraz flipchart i kolorowe markery. Dzięki nim prelegenci i osoby prowadzące wydarzenie mogą bez problemów realizować swoje wystąpienie oraz prezentować przygotowane materiały.

Komfortowa sala pozwala na prowadzenie kursów, szkoleń, warsztatów i innych zajęć praktycznych. Biorący w nich udział pracownicy będą poszerzać swoją wiedzę w miłej i przyjemnej atmosferze. Firmy korzystające z naszej oferty mają również możliwość zamówienia lunchu lub przekąsek dla pracowników. Doskonale sprawdzą się podczas krótkiej przerwy i pozytywnie wpłyną na samopoczucie słuchaczy.

Sala konferencyjna Warszawa - dlaczego warto wybrać naszą restaurację?

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i biznesmenów z całej Polski. Spichlerz znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, do której dojazd z Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. To doskonałe miejsce na organizację eleganckiej i ekskluzywnej konferencji. Państwa pracownicy poczują się w naszym lokalu docenieni, a przestronne i estetycznie wykończone wnętrze zrobi na nich duże wrażenie. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na jakość ich pracy oraz motywację do jej wykonywania.

A po udanej konferencji lub szkoleniu…

Doskonale wiemy, że konferencje często łączy się z integracją, która następuje po zakończeniu wszystkich formalnych kwestii. Dlatego klientom wybierającym Spichlerz oferujemy również możliwość zorganizowania imprezy tanecznej dla pracowników. Chętnie polecimy doświadczonego DJ-a, który sprawi, że wszyscy Goście będą się bawić do białego rana.

Warto zadbać o swoich pracowników i pokazać im, że pracodawca docenia ich pracę oraz zależy mu na ich zadowoleniu. W ten sposób zacieśniają się więzy łączące pracownika z jego pracodawcą, co pozytywnie wpływa na całą firmę. Organizacja konferencji to doskonała okazja, aby to pokazać.

Warszawska sala konferencyjna - dla Państwa usług

Spichlerz to wyjątkowe miejsce, którego unikatowy nastrój można wykorzystać do przeprowadzania różnych wydarzeń i eventów. Nasza sala doskonale sprawdzi się, jeśli zależy Państwu na połączeniu edukacji i rekreacji w czasie organizowanych konferencji. Nasi Klienci to przedsiębiorcy i biznesmeni działający w różnych branżach, którym zawsze oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji i przebiegu całego wydarzenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy pomoc na każdym etapie planowania i realizowania wydarzenia. Wśród naszych Klientów znajdują się przede wszystkim firmy z takich miejsc jak: Konstancin, Piaseczno, Warszawa, które pozostają w bliskim zasięgu naszego Spichlerza. Jesteśmy także gotowi zorganizować event także dla przedsiębiorców z innych miejscowości. Gwarantujemy, że nasza sala konferencyjna będzie doskonale odpowiadać potrzebom tradycyjnych konferencji, jak i szkoleń oraz spotkań warsztatowych.

Konferencja w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.