Sala koncertowa Warszawa

Naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym klienci będą mogli nie tylko delektować się pysznymi daniami z wykwintnego menu, ale również od czasu do czasu posłuchać muzyki. Spichlerz to miejsce, w którym co jakiś czas organizowane są kameralne koncerty. Zależy nam na różnorodności, dlatego można posłuchać tutaj różnych gatunków muzyki.

Spichlerz to doskonałe miejsce na organizację takiego wydarzenia, wysokie na 12 metrów ściany zapewniają doskonałą akustykę. Natomiast rustykalno–industrialne wnętrze sprawia, że Goście mogą poczuć się wyjątkowo i ekskluzywnie Jednak to nie jedyna zaleta Spichlerza, dzięki 100 metrowej antresoli, na której znajduje się bar, Goście mogą obserwować koncerty także z góry. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się dla osób, które wolą podziwiać sztukę na dystans. W tym samym czasie mogą delektować się pysznymi koktajlami przygotowanymi przez naszych barmanów.

Prowadzony przez nas lokal znajduje się niedaleko Warszawy, dzięki czemu Goście ze stolicy nie powinni mieć problemu z dojazdem. Jednocześnie otaczająca go, spokojna okolica pozwoli odpocząć od hałasu i miejskiego zgiełku. Spichlerz został zaprojektowany z myślą o klientach i wyposażony w duże patio z kominkiem, które stanowi doskonałe miejsce na chwilę odpoczynku i wytchnienia na świeżym powietrzu. Klienci bardzo lubią, gdy w lokalu można wyjść na świeże powietrze, dlatego w Spichlerzu im to zapewniliśmy.

Jakie koncerty organizujemy? - Warszawska sala koncertowa

To zależy, poza zwykłymi koncertami często są to także wydarzenia okolicznościowe, np. świąteczne, które umilają czas oczekiwania na Boże Narodzenie, ale także Noworoczne pozwalające dobrze zacząć początek roku. Stawiamy na różnorodność, chętnie podejmujemy nowe wyzwania, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Taka podróż do świata muzyki to wspaniałe doświadczenie, które pozwala na chwilę zapomnieć o znajdującej się dookoła rzeczywistości i przenieść w inny, niezwykły świat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, ale również tych, którzy mają ochotę spróbować pysznych przekąsek jakie serwowane są podczas takich wydarzeń. Taka forma rozrywki to także ciekawa alternatywa dla zwykłego spotkania z przyjaciółmi.

Koncert w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.