Sala na Komunię w Warszawie

Długie przygotowania, załatwianie formalności i wiele pracy czeka rodziców, którzy szykują swoje dziecko na I Komunię. Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca, to doskonale sprawdzi się Spichlerz. Chętnie pomożemy rodzicom w wyborze odpowiedniego menu oraz dekoracji, dzięki czemu wszystko będzie takie jak sobie wymarzyli.

Bajkowa sala na Przyjęcie Komunijne: Wnętrze i otoczenie

Dysponujemy dużą salą w stylu rustykalno–industrialnym, która pomieści nawet 200 osób. Całość możemy jednak podzielić i odgrodzić od siebie, dzięki czemu jednocześnie w Spichlerzu może odbywać się kilka komunii jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala na organizację w naszym lokalu zarówno małych, jak i dużych przyjęć. Co więcej, Goście sobie nie przeszkadzają i mogą w spokoju celebrować ten wyjątkowy dzień.

Ogromną zaletą naszego lokalu jest duża ilość terenów zielonych, które otaczają go z każdej strony. Możliwość spaceru i wyjścia na świeże powietrze ma ogromne znaczenie, zwłaszcza podczas uroczystości, na których jest dużo dzieci. Malownicza okolica położona z dala od ulicy umożliwi maluchom bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Co więcej, dziecko przyjmujące sakrament będzie miało gdzie wypróbować nowy rower. Doskonale wiemy, że Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień zarówno w życiu rodziców, jak i ich pociechy, który chcą zapamiętać na zawsze. Elegancki wystrój i naturalne otoczenie pozwolą na wykonanie pamiątkowych fotografii, które będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny.

Niezapomniane Przyjęcie Komunijne: Warszawa Piaseczno i okolice

Ponieważ naszym Gościom zapewniamy nie tyko pomoc w organizacji, ale również pyszne jedzenie. Zatrudniony szef kuchni przygotowuje wyśmienite potrawy, które na pewno przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Organizowaliśmy już wiele tego typu imprez i dobrze wiemy, co lubią i czego oczekują nasi klienci. Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i zrobimy wszystko, aby odpowiedzieć na ich potrzeby.

Dzięki temu, że Spichlerz znajduje się w Julianowie pod Warszawą będzie idealnym miejscem na organizację Pierwszej Komunii zarówno dla osób mieszkających w stolicy, jak i jej okolicach. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zorganizować przyjęcie dla swojego dziecka w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Warszawa, Piaseczno, Konstancin – pozostajemy w rozsądnym zasięgu i z prawdziwą przyjemnością zorganizujemy niezapomniane Przyjęcie Komunijne. Zapraszamy do kontaktu.

Komunia w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.