Sala na Chrzciny w Warszawie

Taki wyjątkowy dzień wymaga odpowiedniej celebracji, dlatego w restauracji Spichlerz organizujemy również Chrzciny. To doskonałe miejsce na elegancki obiad oraz pyszny deser, podczas którego świętować będziecie z bliskimi sakrament Chrztu swojego maluszka. Naszym klientom zapewniamy miłą i kompetentną obsługę, która szybko i sprawnie będzie serwowała ciepłe potrawy. Natomiast szef kuchni przygotuje wykwintne potrawy, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim Gościom, a jednocześnie będą się doskonale prezentować na talerzach. Oczywiście wcześniej wspólnie ustalimy jakie dania mają zostać podane oraz weźmiemy pod uwagę gusta smakowe najmłodszych uczestników imprezy. W ten sposób wszyscy Goście będą najedzeni i zadowoleni.

Sala na Chrzciny Warszawa Piaseczno i okolica

Doskonale wiemy jak ważny na tego typu imprezach jest komfort dzieci, zazwyczaj to one są głównymi Gośćmi. Dlatego też do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy duże 100 metrowe patio, na którym pod opieką rodziców mogą bezpiecznie bawić się maluchy. Jednak to nie jedyna zaleta Spichlerza! Restauracja ma również doskonałe połączenie, dojazd do Warszawy zajmuje około 20 minut, a Goście mogą odpocząć od miejskiego hałasu. Całość otaczają piękne lasy, dzięki nim powietrze w Julianowie jest czyste, a otaczające Spichlerz tereny zielone na pewno zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Spacer po posiłku będzie doskonałym pomysłem, a malownicza okolica dobrze sprawdzi się jako tło do zdjęć dla całej rodziny. Wspólne fotografie to wspaniała pamiątka, do której przez wiele lat będziecie wracać wspominając ten ważny dla maluszka dzień.

Warszawska sala na chrzciny

Chrzciny to zazwyczaj kameralne przyjęcia, jednak nasza restauracja pomieści nawet duże rodziny. Do dyspozycji naszych klientów jest duża sala utrzymana w stylu rustykano-industrialnym, na której zmieszczą się wszyscy zaproszeni Goście. Naszym klientom chętnie doradzimy w kwestiach wystroju sali i przy doborze odpowiedniej kolorystyki. Na Chrzcinach warto postawić na tematyczne dekoracje, różowe dla dziewczynki, a niebieskie dla chłopca. Motyw przewodni to doskonały sposób na ożywienie takich przyjęć dla dzieci, dlatego warto również zainwestować w balony, które na pewno zachwycą małych Gości.

Szukasz dogodnego miejsca na Chrzciny? Piaseczno, Konstancin, a nawet Warszawa – jesteśmy w rozsądnym zasięgu. Zapewniamy komfortowe warunki do organizacji przyjęcia. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze kameralnych imprez i większych spotkań.

Chrzciny w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.