Sala bankietowa Warszawa

Najczęściej podstawą do ich organizacji są wyjątkowe okazje, które firma chce uczcić razem z pracownikami i kontrahentami. Bankiety, mają ogromny wpływ na wizerunek organizujących je przedsiębiorstw, dlatego tak ważne jest, aby były udane. Jeśli szukasz miejsca, które zachwyci Twoich pracowników i kontrahentów, to Spichlerz doskonale się sprawdzi.

Dysponujemy dużą i przestronną salą, na której zmieści się nawet 200 osób, dzięki czemu bankiety mogą organizować u nas nawet duże firmy. Całość utrzymana jest w stylu rustykalno–industrialnym. Łączy w sobie nowoczesność i elementy natury, dlatego na pewno przypadnie do gustu dbającym o rozwój przedsiębiorcom. Duża ilość miejsca pozwoli również na wydzielenie odpowiedniego obszaru, z którego prowadzona będzie część szkoleniowa i informacyjna. Natomiast prawie 200 metrowe patio znajdujące się przy Spichlerzu, będzie idealnym miejscem na chwilę wytchnienia.

Sala bankietowa i wykwintny catering

Podczas każdego bankietu ogromne znaczenie dla Gości ma jedzenie i nie ma w tym nic dziwnego. Zatrudniony w Spichlerzu szef kuchni stworzy na tą okazję wykwintne menu, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim zgromadzonym. Serwowane w naszej restauracji jedzenie jest nie tyko pyszne, ale również pięknie podane, co dodatkowo zwiększa apetyt gości. Dbamy również o całą oprawę, stoły przystrojone są w piękne obrusy, sztućce błyszczą, a kwiaty na stołach pięknie pachną.

Jeśli zależy Ci na udanym bankiecie, to niezbędna jest również oprawa muzyczna. Należy pamiętać, aby odpowiednio dopasować ją do charakteru imprezy. Podczas takich eleganckich uroczystości najlepiej sprawdzi się muzyka klasyczna, a także jazz. Muzyka nie powinna przeszkadzać Gościom tylko wprowadzać miły nastrój.

Sala bankietowa: Piaseczno, Konstancin, Warszawa

Spichlerz to doskonałe miejsce na bankiety dla Wszystkich firm z Warszawy i okolic. Dzięki temu, że znajduje się on w niedalekiej odległości od Stolicy, do jego ogromnych zalet należy również malownicza okolica pełna kwiatów, krzewów i drzew, a także cisza. Takie widoki na pewno spodobają się osobom na co dzień mieszkającym w zatłoczonych i głośnych miastach. Pomożemy Ci w organizacji eleganckiego przyjęcia, które nie tylko pomoże rozwinąć relacje biznesowa, ale również nawiązać lepsze relacje między pracownikami. Oferowana sala bankietowa jest doskonale skomunikowana z najważniejszymi punktami w regionie. Piaseczno, Konstancin, Warszawa – niewielki dystans i dogodny dojazd pozwalają na organizację niezapomnianego przyjęcia w eleganckich i przyjaznych wnętrzach.

Bankiet w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.