Wigilia firmowa Warszawa

Doskonale wiemy jak niezwykłe i magiczne są przyjęcia świąteczne, dlatego też organizujemy je również w Spichlerzu. Odliczenie do Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy czas, który wiąże się z wieloma różnymi przygotowaniami oraz niecierpliwym oczekiwaniem na ten wyjątkowy dzień. Najmłodsi z utęsknieniem czekają na Mikołaja, przygotowują ozdoby, chodzą na roraty, a dorośli najczęściej są pochłonięci zakupami i pracą, którą muszą wykonać jeszcze przed przerwą świąteczną.

W Spichlerzu organizujemy przyjęcia świąteczne zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. To dokonały sposób na zakończenie roku, podsumowanie osiągnięć oraz złożenie sobie przez pracowników życzeń. Co więcej, organizacja takiego przyjęcia sprawi, że zatrudnione w firmie osoby poczują się docenione. Przyjęcia świąteczne w spichlerzu to także doskonały sposób, aby spróbować pysznych potraw, które specjalnie na tę wyjątkową okazję przygotowują nasi kucharze. Wykwintne menu na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich Gości.

Takie przyjęcie to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, aby zorganizować je samodzielnie we własnym domu. Co więcej, decydując się na jego organizację w Spichlerzu nie trzeba tracić czasu na przygotowywanie skomplikowanych potraw i stanie nad kuchenką. W naszej restauracji nie musisz się o nic martwić, przygotujemy tradycyjne dania i elegancko je podamy. Dlatego zachęcamy wszystkie rodziny oraz przyjaciół do spędzenia kilku godzin przy świątecznym stole w naszej restauracji.

Na naszych Gości czekają pięknie udekorowane stoły, a także duża choinka, która na pewno spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym odwiedzającym nasz lokal. Staramy się, aby nasi Goście poczuli prawdziwy klimat świąt, który kojarzy się z zapachem choinki, pomarańczy, a także dźwiękiem brzmiących gdzieś w oddali kolęd, dlatego dokładamy wszelkich starań podczas tworzenia dekoracji.

Zależy nam na tym, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego też mamy kilka rodzajów wykwintnego menu przygotowywanego przez naszego szefa kuchni, które z pewnością zachwyci wszystkich Gości. Oczywiście w ofercie znajduje się także propozycja dań dla dzieci, które często jedzą trochę inne dania niż dorośli. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy z Gości z naszej kolacji wyjdzie najedzony i szczęśliwy.

Przyjęcie świąteczne w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.