Imprezy firmowe Warszawa

Nasz Spichlerz to doskonały wybór w przypadku przedsiębiorców pragnących zorganizować imprezy firmowe w miłej i ekskluzywnej atmosferze. Znajdująca się w nim sala na imprezę firmową może zostać wykorzystana także na potrzeby Państwa wydarzenia! Dobrym sposobem na integrację i lepsze poznanie się pracowników jest zaproszenie ich na bankiety i przyjęcia firmowe. Doskonale o tym wiemy, dlatego Spichlerz posiada specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb małych, jak i dużych firm. Chętnie zorganizujemy perfekcyjne przyjęcie firmowe lub uroczystą kolację dla dowolnie wybranej liczby uczestników. Zadbamy, by wszyscy biorący w niej udział poczuli się docenieni, a wydarzenie zapadło w ich pamięć, stając się niezapomnianym wspomnieniem.

Organizacja spersonalizowanych imprez firmowych

Organizacja przyjęć firmowych wymaga odpowiedniego przygotowania. Dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań dokładnie zapoznajemy się z branżą, w której działa Państwa firma. Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania z Państwa przedstawicielami. W jego trakcie uzyskujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego, jak ma wyglądać oraz jaki charakter ma mieć organizowane w Spichlerzy wydarzenie. Na podstawie wszystkich zgłoszonych oczekiwań i uwag jesteśmy gotowi zaproponować Państwu najlepsze możliwe rozwiązanie.

Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług, oddajemy do dyspozycji dużą, odpowiednio przystrojoną salę, która pomieści nawet do 200 osób. Dodatkową atrakcję stanowi bar mieszczący się na 100 metrowej antresoli, który zawsze robi wrażenie na naszych Gościach. Nasze pomieszczenie jest wykończone w stylu industrialno-rustykalnym, co przekłada się na jego unikatowy charakter. Z pewnością zrobi niemałe wrażenie na Państwa pracownikach i innych zaproszonych gościach. Sufit znajduje się na wysokości 12 metrów i jest wykonany w tradycyjny sposób, z drewnianymi belkami i słupami. Z pewnością wszyscy uczestnicy wydarzenia będą pod niemałym wrażenie i poczują się jak w prawdziwej sali pałacowej.

Najlepsze imprezy firmowe w Warszawą

Zależy nam, aby przyjęcia firmowe odbywające się w Spichlerzu były doskonale przygotowane i zrealizowane. W związku z tym chętnie zaoferujemy usług sprawdzonego DJ-a. Dobrze wiemy, że muzyka to podstawa każdego eventu, od której zależy jak długo będą się bawić zaproszone osoby. Nasz DJ to doświadczona i niezwykle charyzmatyczna osoba, gotowa zaprezentować najlepsze, najbardziej popularne i taneczne hity, które wszyscy znają i uwielbiają. Gwarantujemy, że przy jego muzyce goście będą sami lgnąć na parkiet, oddając się żywiołowym tańcom. Jak dobrze wiemy, wspólne tańce to doskonały sposób na lepsze poznanie się ze sobą pracowników, przełamanie dotychczasowych barier, co w przyszłości przełoży się również na lepszą współpracę.

Imprezy firmowe: Warszawa, Piaseczno i okolica

Spichlerz to nie jedyny lokal, jakim dysponujemy. Posiadamy również Dworek Villa Park Julianna, o równie atrakcyjnym wystroju i walorach architektonicznych. Dla naszych Klientów jesteśmy gotowi połączyć je z sobą w ramach organizowanego dużego eventu. Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się zwłaszcza w przypadku organizacji dużych konferencji i bankietów, w których weźmie udział nawet 200 osób.

W jednym z lokali zostanie zorganizowany poczęstunek, a w drugim wygospodarujemy miejsce na niezbędny sprzęt elektroniczny oraz gadżety potrzebne podczas oficjalnej części spotkania. Posiadamy również duże parkingi, na których zmieści się nawet 150 samochodów. Jeśli poszukują Państwo dogodnej lokalizacji na zorganizowanie imprezy firmowej - to zapraszamy do naszych lokali. Piaseczno, Konstancin, a nawet Warszawa znajdują się bardzo blisko, co ułatwia dojazd wszystkich Gości pochodzących z tych miast. Spichlerz oferuje doskonałe skomunikowanie z większością punktów w okolicy.

Przyjęcie firmowe w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.