Imprezy firmowe Warszawa

Jeśli chcesz, żeby osoby zatrudnione w Twojej firmie pracowały wydajnie i efektywnie, to konieczne jest zapewnienie im właściwego komfortu oraz nieustanne dbanie o miłą atmosferę. Dobrym sposobem na integrację i lepsze poznanie się ze sobą pracowników są różnego rodzaju bankiety i przyjęcia firmowe. Doskonale o tym wiemy, dlatego Spichlerz posiada specjalną ofertę odpowiednio dopasowaną zarówno dla małych, jak i dużych firm. Chętnie zorganizujemy perfekcyjne przyjęcie firmowe lub uroczystą kolację.

Organizacja spersonalizowanych imprez firmowych

Organizacja takich przyjęć wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego też przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań dokładnie zapoznajemy się z branżą, w której działa dana firma. Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania z danym przedsiębiorstwem. Wtedy też uzyskujemy informacje dotyczące tego, jak ma wyglądać oraz jaki charakter ma mieć organizowane przez nas w Spichlerzy wydarzenie. Kiedy już wiemy czy będzie to firmowy raut, czy luźny event proponujemy Klientowi możliwe rozwiązania.

Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług oddajemy do dyspozycji dużą, odpowiednio przystrojoną salę, która pomieści nawet do 200 osób. Dodatkową atrakcję stanowi bar mieszczący się na 100 metrowej antresoli, który zawsze robi wrażenie na Gościach. Zależy nam na tym, aby przyjęcia firmowe odbywające się w Spichlerzu były doskonałe, w związku z tym chętnie oferujemy Gościom sprawdzonego DJ-a. Dobrze wiemy, że muzyka to podstawa na takim evencie i że to od niej zależy jak długo będą się bawić zaproszone osoby. Nasz DJ to niezwykle charyzmatyczna osoba, która gra popularne i rytmiczne hity, takie które wszyscy znają i uwielbiają, dzięki czemu sami lgną na parkiet. Wspólne tańce to także doskonały sposób na lepsze poznanie się ze sobą pracowników, które w przyszłości przełoży się również na lepszą współpracę.

Imprezy firmowe: Piaseczno i okolica

W związku z tym, że oprócz Spichlerza dysponujemy jeszcze jednym lokalem – Dworkiem Villa Park Julianna dla klientów możemy je ze sobą połączyć. Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się przy dużych konferencjach i bankietach. W jednym z lokali znajdzie się poczęstunek, a w drugim wygospodarujemy miejsce na niezbędny sprzęt elektroniczny oraz gadżety potrzebne podczas oficjalnej części spotkania. Posiadamy również duże parkingi, na których zmieści się nawet 150 samochodów. Jeśli poszukujesz dogodnej lokalizacji na zorganizowanie imprezy firmowej, Piaseczno, Konstancin, a nawet Warszawa nie są zbyt daleko. Spichlerz oferuje doskonałe skomunikowanie z większością punktów w okolicy.

Przyjęcie firmowe w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.