Sala weselna Warszawa, Piaseczno

Zrobimy wszystko, aby dzień, w którym wypowiecie sakramentalne „Tak” był dla Was wyjątkowy. Restauracja Spichlerz jest jedyna w swoim rodzaju! Mimo tego, że położona jest w Julianowie koło Warszawy to otacza ją niezwykle spokojna i malownicza okolica. Przed budynkiem w sezonie rozpościera się wiele krzewów oraz pięknie pachnących kwiatów, które już same w sobie stanowią niezwykłą dekorację. Natomiast znajdujące się obok lokalu 200 metrowe patio, doskonale sprawdzi się jako miejsce na chwilę wytchnienia dla gości weselnych.

Organizowane w Spichlerzu przyjęcia weselne to zawsze wielkie wydarzenia. Staramy się pomóc i doradzić Nowożeńcom w wyborze odpowiednich dekoracji, menu, a także muzyki. Dzięki temu, że zajmujemy się organizacją takich wydarzeń już od wielu lat to doskonale wiemy, na który okoliczny zespół lub DJ-a najlepiej się zdecydować. Żeby przyjęcie weselne było udane należy pomyśleć również nad noclegiem dla dojeżdżających z daleka Gości oraz busie, który będzie odwoził miejscowych do domów. Wcześniejsza organizacja noclegu oraz transportu pozwoli Gościom na zabawę do białego rana. Współpracujemy z wieloma firmami i chętnie doradzimy Nowożeńcom jakąś sprawdzoną firmę.

Sala weselna, wykwintne menu, profesjonalna i miła obsług

Pracujący w naszej restauracji szef kuchni przygotuje dla Gości pyszne potrawy i zadba o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Organizacja tak wielu wesel sprawiła, że doskonale wiemy jakie dania cieszą się największą popularnością i chętnie pomożemy naszym klientom przy ich wyborze, jeśli nie będą przekonani na co się zdecydować.

Organizując wesele w naszym Spichlerzu możesz dowolnie ozdobić stoły oraz krzesła i tym samym nadać Sali wyjątkowy charakter. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji, kolorowe pokrycia krzeseł oraz odpowiednio dopasowane obrusy, a także kwiaty sprawią, że Spichlerz zmieni się w piękną krainę z Waszych marzeń. Co więcej, możecie wybrać także rodzaj stołów, do dyspozycji są zarówno okrągłe, jak i prostokątne, dzięki czemu z łatwością dopasujecie ich układ do liczby Gości.

Wnętrze naszej sali weselnej urozmaica 100 metrowa antresola. Ze względu na to, że mieści się tam bar, pozwala ona stworzyć oddzielną strefę, w której zatrudnieni barmani przez całą noc mogą serwować kolorowe drinki. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się wszystkim Gościom, którzy będą mieli okazję spróbować profesjonalnie przygotowanego drinka. Antresola została wyposażona w specjalne, wysokie barierki, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna i pięknie się prezentuje

Spichlerz został stworzony z myślą o klientach, którzy marzą o dużym weselu,ponieważ na sali zmieści się nawet 200 Gości. Całość została wyposażona w duży i przestronny parkiet, dzięki czemu jest dużo miejsca, którego wystarczy zarówno dla tańczących, jak i dla DJ-a lub zespołu.

Sale weselne Piaseczno i okolice: Wybieramy Spichlerz

Naszym celem jest zadbanie o to, aby ten niezwykły dzień był wyjątkowy dla Młodej Pary, a Goście wspominali go z uśmiechami na twarzach. Pomagając w organizacji staramy się trochę odciążyć i odstresować Nowożeńców, którzy i tak mają do załatwienia wiele innych spraw. Jeśli chcecie zapamiętać swój ślub na zawsze, to zorganizujcie go w Spichlerzu! Nasza sala weselna jest jedną z najlepszych, jakie oferują okolice Piaseczna. Dogodna lokalizacja sprzyja również organizacji imprez wyjazdowych. Warszawa, Konstancin i inne miejscowości – żadna nie jest zbyt daleko. Dzięki komfortowemu zapleczu noclegowemu zapewniamy bardzo dobre warunki dla Gości.

Przyjęcie weselne w Spichlerzu

Adres

Spichlerz Villa Park Julianna

NIP: 1231195665

ul. Kombatantów 2

05-500 Julianów k./Piaseczna

woj. mazowieckie

Kontakt

Zapraszamy do oglądania Spichlerza.
Prosimy przed przyjazdem o wcześniejszy kontakt
i umówienie spotkania telefonicznie lub mailowo.